Analityk w Dziale Jakości

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łęczyca
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca obsługa klienta Łęczyca, praca biurowa Łęczyca, praca analityk Łęczyca

  • Prowadzenie i dokumentowanie badań z zakresu analizy
    fizykochemicznej wszystkimi stosowanymi w laboratorium metodami /m.in.
    parametry fizyczne tabletek, miareczkową, spektrofotometryczną, HPLC,
    GC/
  • Przygotowywanie odczynników ogólnego użytku /m.in. wykonywanie roztworów mianowanych, wskaźników, buforów itp.
  • Wypełnianie, sprawdzanie Certyfikatów badania i Świadectw badania,
  • Opracowywanie
    i opiniowanie dokumentów związanych z wdrażaniem systemu jakości
    w Laboratorium Kontroli Jakości (procedur, instrukcji, monografii,
    przepisów analitycznych),
  • Prowadzenie lub uczestniczenie w postępowaniach wyjaśniających OOS/OOT/OOE,
  • Tworzenie raportów, podsumowań, zestawień wynikających postępowań/zleceń wraz z interpretacją otrzymanych wyników i zaleceń,
  • Rejestracja prób do badań i „trendowanie” otrzymanych danych,
  • Kontrola materiałów opakowaniowych i wystawianie Świadectw Kontroli,
  • Realizowanie
    transferu metod analitycznych przekazywanych z innego laboratorium oraz
    udział od strony analitycznej we wdrożeniach nowych produktów.
Wymagania

Praktyczna i teoretyczna znajomość instrumentalnych i klasycznych technik analitycznych (UHPLC, HPLC, TLC, GC, UV - VIS, IR i inne),
Znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP/GLP,
Wykształcenie wyższe,
Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
Dokładność i efektywność działania,
Otwartość na zmiany, kreatywność.
Oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego
Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Atrakcyjny system premiowy
Kafeterię szkoleń

Zdrowie na 5
(akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
Zorganizowany transport do pracy lub parking
Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 70

nr ogłoszenia: 2377