Pracownik Biurowy

1 900,00 - 2 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łęczyca
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 1 900,00 - 2 100,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca pracownik biurowy Łęczyca, praca obsługa klienta Łęczyca, praca reklamacje Łęczyca

  • wprowadzanie danych w programie (wprowadzanie zamówień, zwrotów),
  • przygotowywanie analiz sprzedaży, raportów,
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów oraz wyjaśnianie związanych z tym niezgodności,
  • nadzór nad terminowością spływu dokumentacji koniecznej do rozliczenia sprzedaży,
  • przygotowanie, wydruk oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.
Wymagania

wykształcenie co najmniej średnie,
obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność pracy w zespole,
dokładność, komunikatywność, dyspozycyjność.
Oferujemy

ciekawą pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
umowę o pracę.

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 57

nr ogłoszenia: 2443